Nowy oddech dla Twojego otoczenia

Wykonujemy Usługi

dezynfekcji - pomieszczeń (usuwanie bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, alergenów). Minimalnym, progowym stężeniem od którego zaczyna się dezynfekcja jest wartość 1g ozonu na 10m3 pomieszczenia (0,1g/m3).

dezodoryzacji - usuwanie szybko, skutecznie i trwale wszelkiego rodzaju przykrych zapachów w 99% (stęchlizny, nikotyny, dymu tytoniowego, spalenizny, potu, zapachów pozostawionych przez zwierzęta, etc.)

dezynsekcji oraz deratyzacji - ozonowanie w 90% usuwa insekty (karaluchy, mrówki, muchy, komary i inne) oraz gryzonie (myszy, szczury i inne)

ozonowanie floty samochodowej - pozwala na całkowite usunięcie z wnętrza pojazdów każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt itp. Metoda ozonowania skutecznie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację.

ozonowanie pomieszczeń - biura, sklepy, domy, hotele, pensjonaty, puby, siłownie, gabinety lekarskie, dentystyczne, kosmetyczne, fryzjerskie itp.
Dla bezpieczeństwa naszych rodzin a w szczególności dla osób z alergią, zalecamy ozonowanie raz na kwartał wszystkich pomieszczeń mieszkalnych (łazienki, salony, sypialnie itp.) - całkowicie bowiem zostaną usunięte alergeny, roztocza, groźne dla zdrowia bakterie, wirusy itp.

ozonowanie klimatyzacji w pomieszczeniach - domy, biura, sklepy, hotele, pensjonaty itp.

ozonowanie po pożarze - do ozonowania pomieszczeń po pożarach potrzebne jest bardzo duże stężenie ozonu przynajmniej od 90mg/m3 (42ppm) i więcej!

Ozonowanie skutecznie usuwa:

Pleśń i grzyby
Trwale niszczy grzyby, grzybnie oraz zarodniki i formy przetrwalnikowe niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w ich otoczeniu, dając długotrwały efekt. Oczyszcza ściany z trujących związków pleśni i skutecznie usuwa przykry odór stęchlizny.

Drobnoustroje, bakterie, wirusy i ich przetrwalników
Giną już od śladowych ilości ozonu, dzięki czemu nie występuje niebezpieczeństwo zakażenia bakteryjnego, groźnych chorób, gnicia żywności i pojawienia się przykrego zapachu.

Roztocze i ich odchodów oraz innych alergenów
Niebezpieczne dla zdrowia powodują, bowiem ataki astmy, alergie, osłabienie. Stężenia ozonu powyżej 0,05 ppm całkowicie je niszczy.

Pyłki kwiatowe
Uwalniany podczas rozkładu ozonu tlen neutralizuje ich uciążliwe dla zdrowia właściwości i zapobiega wystąpieniu alergii, podrażnień gardła, nosa, oczu.

Odór papierosowy
Jego liczne, groźne dla zdrowia związki chemiczne w zetknięciu z ozonem utleniają się do związków mniej szkodliwych i pozbawionych duszącej woni nikotyny. Ozonowanie bardzo skutecznie neutralizuje zapach nikotyny w pomieszczeniach, w których odór papierosów wniknął w meble, tapicerkę oraz ściany. Żaden inny środek nie jest w stanie tak jak ozon skutecznie usunąć ten nieprzyjemny odór.

Motoryzacja
Znakomicie i trwale usuwa nieprzyjemne zapachy z kabiny samochodu, tapicerki foteli a także bez używania środków chemicznych odkaża klimatyzację samochodową. Kto dba o swoje zdrowie i swoich bliskich, to przynajmniej raz w roku a najlepiej przed sezonem letnim należy obowiązkowo odkazić klimatyzację w swoim samochodzie i dokonać wymiany filtra kabinowego (pyłkowego). Jeżeli z układu klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach, to jest już ostatni sygnał do pilnego wykonania usługi ozonowania. Zapach jest tylko sygnałem zanieczyszczenia powietrza, natomiast na pewno oddychanie takim powietrzem jest niebezpieczne dla zdrowia kierowcy jak i pasażerów. Powietrze przechodzące przez klimatyzację, gdzie znajdują się grzyby oraz mikroorganizmy, zostaje skażone trującymi związkami pleśni, a oddychanie nim może powodować alergie, uczulenia oraz zapalenie dróg oddechowych, spojówek oczu. Długotrwałe przebywanie w tak skażonym środowisku jest też rakotwórcze.
Więc zadbaj o zdrowie i koniecznie zamów usługę ozonowania.

Ozon bardzo skutecznie odgrzybia klimatyzację!

OZON niszczy środki chemiczne powodujące skażenie (np. pochodzące z emisji z paneli, dywaników, izolacji), ponadto usuwa również opary substancji organicznych, takich jak rozpuszczalniki, farb, benzyny, lakierów, oleje naturalne oraz syntetyczne i wiele innych.

stat4u